RP Tuning - Motosport tuning Robert Pokorný
Zakázková a malosériová výroba výfukových systémů pro autosport

Vývoj

O nás

Firma RP tuning je se svou více jak 15-ti letou historií v oblasti výroby a vývoje výfukových systémů dodavatelem závodních teamů i soukromých jezdců v oblasti motosportu a autosportu od rally po okruhy. Výfukové systémy dle přání zákazníka jsou vyráběny za účelem dosažení maximálního nárůstu výkonu a kroutícího momentu se současným snížením hmotnosti včetně snadné montáže a demontáže. Konstruovány jsou tak, aby splňovali technické předpisy daného motoristického odvětví dle FIA a FIM předpisů.

Technologie

Pro výrobu používáme speciální žíhané nerezové tenkostěnné trubky, jednotlivé díly jsou vyráběny na CNC frézách, pálené laserovou technologií a svařovány ručně metodou TIG v ochranné atmosféře. Používáme kvalitní katalyzátory a jednoduše rozebíratelné tlumiče výfuků s kvalitní racingovou tlumící náplní, zaručují vysokou životnost. Produkty RP mají zajištěn komplexní servis včetně výměny jednotlivých dílů v případě poškození.

Nabízíme

  • Individuální zakázkovou výrobu výfuků dle požadavku zákazníka
  • Kompletní realizaci výfukových systémů včetně návrhu
  • Kusovou a malosériovou produkci

Doporučené weby

Obsah stránek www.rptuning.eu je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů a fotografií pro jinou než osobní potřebu v jakékoliv podobě bez písemného souhlasu majitele je nezákonné.